Templates by BIGtheme NET
Anasayfa / Genel / Vizionary Şirketi Capricoin Projesiyle Türkiye’de!

Vizionary Şirketi Capricoin Projesiyle Türkiye’de!

Kripto para dünya çapında olduğu gibi ülkemizde de ciddi manada ilgi görmeye başladı. Bir çok ticari işletme ilk kripto para olan “Bitcoin” üzerine alt yapı hazırlığı yaparken binlerce birey ise o alanda yatırım yapmaya başladı. Şuan dünya üzerinden binden fazla kripto para birimi olduğu bilinmekte. Dünya dijital para borsasında olan ve halk arz edilmiş kripto paraları www.coinmarketcap.com üzerinden görebiliyor ve takip edebiliyorsunuz. Şimdi detaylı bir bilgiyle Capricoin projesini daha yakından tanıyalım:

YENİ PARA BİRİMİ İLE TANIŞIN

CapriCoin en yüksek kriptografik standartlarını yerine getiren gerçek, pazarlanabilir ve dijital bir kripto parasıdır. CapriCoin serbest para birimi olarak büyük kripto paralar piyasalarında pazarlanıyor. Aynı zamanda bu kripto para coinmarketcap.com, worldcoinindex.com veya bittrex.com web sitelerin listelerinde yer alıyor. CapriCoin ’un Blokchain bilgilerine de buradan ulaşabilirsiniz: chainz.cryptoid.info

GERÇEK BİR PARA BİRİMİ

CapriCoin bu durumda sadece “sanal data” olarak herhangi bir arka ofisinde yer alan bir Coin değildir. Daha çok US Dolar ve Euro gibi gerçek bir para birimidir. CapriCoin Ödeme App  CapriPay ve kendi E-Wallet ’inde  geleceğin ödeme imkanı olacaktır.

DÜNYA ÇAPINDA ANINDA ÖDEME VE GÜÇLÜ MARKETİNG ALT YAPISI

Bireyler dünyanın her yerinden ailesine, arkadaşlarına, ticaret yaptığı iş ortaklarına kısacası herkese para aktarabilir. Capricoin hem yüz yüze hemde uluslararası dijital ticaret için en iyi para birimlerinden birisidir.

Bitcoin hızlı ama CapriCoin daha hızlı. Bu harika.

CapriCoin işlemi ortalama olarak 3 saniye. Bu muhteşem.

2024 yılına kadar kalıcı bir network. Bu olağanüstü.

CRYPTO CURRENCY DANIŞMANI: GARY CONNER

Gary Connor kripto para konusunda dünya çapında tanınan eksper olarak kabul ediliyor ve www.altcointoday.com kripto para konulu derginin editörüdür. Kendisi ve CapriCoin yaratıcıları ile yapılan bir röportaj var . (Youtube: http://bit.ly/garyconnor ) Kendisi CapriCoin ile hiç tanışmamıştı, fakat bu kripto paranın yaratıcıları kendisinden bu yeni kripto parasına bir bakmasına rica ettiler. Netice olarak çıkan saf coşku idi. Kendisi mükemmel olan Coin olarak değerlendirdi. Bir kripto para için gerekli olan neyse, tümüyle CapriCoin de var ve çok marifetli olarak Bitcion’de var olan tüm problemleri çözüyor, örneğin: bazen birkaç saati bulabilen işlem hızını.

“SATIN ALIN, HEM DE OLABİLDİĞİNCE ÇOK.”

Kendisinin geri bildirimi: Olabildiğince çok CapriCoin satın alın! Oldu. Kendi görüşüne göre CapriCoin Bitcion’un değerini kat kat aşacaktır. En yeni görüşlerine göre CapriCoin 2016’nın sonunda 0,8 Bitcoin değerinde olacaktır. Bitcion’un 350€ güncel değerine göre (son güncelleme 2015), bu değer yaklaşık 280€ olacaktır. Değerlendirmesine baz olarak 2016 yılı içerisinde dünya çapında satıcıların, dükkanların ve derneklerin de işin içine dahil edilebileceklerini kabul ediyor. CapriCoin ’un avantajları o kadar yüksek ki, tüm insanlar bu para birimini almak için son derece motive edici bir durumdalar.

 

Bir Cevap Yazın

Network Marketing Kripto Para