Templates by BIGtheme NET
Anasayfa / Genel / Türkiye’den Doğan Global İş Fırsatı: One More International

Türkiye’den Doğan Global İş Fırsatı: One More International

2014 yılının Haziran ayında resmi çalışmalarına başlayan One More International şirketinin kurucuları Mustafa Erdil ve Eşi Sevcihan Saygılı Erdil’dir. One More doğrudan satış dediğimiz network marketing ticari sistem üzerine inşa edilmiştir ve gelirinin %86’sını bayilerine geri dağıtmaktadır.

One More International şu anda Dünya’nın en fazla kazandıran Network Marketing şirketi olma özelliğine sahiptir ve aynı zamanda Network Marketing Piyasası’nda, Türkiye’den doğan ilk global iş fırsatıdır.

One More International Ürünleri

1. ONE MORE PAINLESS NIGHT GLU:
Günümüz hayat şartlarından kaynaklanan stresin ve sağlıksız beslenmenin sebep olduğu, bedenimizin hemen her bölgesinde ortaya çıkan ağrıların ve daha birçok hastalığın tedavisinde; içerisinde ihtiva ettiği antik otlar, birtakım iyon, element ve minerallerin TTS (Transdermal Dalga Teknolojisi) ile vücudumuza nüfuz ederek etkisini gösterdiği One More Painless Night GLU sağlık bantları, destekleyici anlamda son derece etkili bir üründür. Bilhassa kardiyovasküler sistemde, kan dolaşımını rahatlatması ve bağışıklık sistemini güçlendirmesi sebebiyle, herhangi bir hastalığı olmayan, sağlıklı kişilerin bu bantları kullanmasını özellikle tavsiye  ediliyor.

2. ONE MORE SLIM STYLE:
Size “Doğanın Hediyelerini” ulaştırarak yardımcınız olmak ve sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazlarda olan, dengeli beslenme ve spora bir alternative sunmak için doğal bir destek sağlamaktadır.
Kilo Vermenin Faydaları:

  • Kalp sağlığınızda, sıkıntı olma riski azalır,
  • Yüksek kan basıncı azalır, 
  • Yorgun karaciğer rahatlar,
  • Uyku apnesi düzelir,
  • Kandaki yağ oranı dengelenir,

3. ONE MORE B12 PLUS:
B12 vitamininin ana görevi (diğer görevleri yanında) kırmızı kan hücresi üretimi ve merkezi sinir sisteminin korunmasıdır. B12 vitaminini gereğinden fazla almak gibi bir durum söz konusu değildir, çünkü B12 vitamini suda çözünen vitaminler arasındadır ve vücut ihtiyacı olanı aldıktan sonra fazlasını idrar yoluyla sistemden atar. Bu nedenle düzenli olarak alınmalıdır. B12 vitamini eksikliğinde anemi, denge kaybı, bacak ve kollarda uyuşma, karıncalanma, güçsüzlük gibi belirtiler görülebilir.

4. ONE MORE MELATONIN PLUS: 
Melatonin beynimizde salgılanan bir tür hormondur. Beyinden kan yoluyla bütün vücudumuza kolayca yayılabilir. Bu nedenle de bütün vücudumuzu etkileyebilmektedir. Uzunca bir süredir faydaları bilinen melatonin son dönemde tekrar gündemde. Uyku düzenleyici ve anti aging etkisi, migrene karşı koruyuculuğu faydalarının sadece birkaçıdır. Hepimiz yüksek miktarda melatonin ile doğuyoruz ve o nedenle uyku süremiz bebeklik dönemimizde çok uzun. Yaşlandıkça, stresten, düzensiz ve inorganik beslenmeden, kirli hava koşularından dolayı azalan melatonin hormonu nedeniyle uyku süremiz kısalırken, uyku düzenimiz de bozulmaya başlıyor.

Şirket Adresi: Türkiye

ADRES: One More Plaza, Namık Kemal Mah. 171 Sokak No:13, 34513 Esenyurt/İstanbul

ONE MORE EUROPE ADRES: Avrupa
One More Europe Markgraaflaan 43 3131 VK Vlaardingen Nederlands

Bir Cevap Yazın

Network Marketing Kripto Para