Templates by BIGtheme NET
Anasayfa / Genel / Lorems

Lorems

Şirket Adı: Lorems

Şirket Ürün/Hizmet Alanı: Giyim, temizlik, kozmetik, kişisel bakım, gıda takviyeleri, takı ve aksesuar

Şirket Temsilci Olma Şartları: 10 TL ile 100 Tl arasında değişen eğitim seti alarak başlangıç yapma, ürün alarak başlangıç yapma gibi bir kaç tane temsilci kayıt imkanı sunulmaktadır.

Şirket Resmi Web Sitesi: www.lorems.com.tr

Kurulum Merkezi: İstanbul / Türkiye

LOREMS A.Ş

Adres: Tekstilkent Ticaret Merkezi A25 Blok No. 51/52/53
Esenler / İSTANBUL

Tel: 0850 455 3490 – Fax: 0212. 655 50 70

E-Mail: bilgi@lorems.com.tr

Şirketin Sunmuş Olduğu BilgilerLorems , Erol şirketler grubu bünyesinde Kasım 2007 tarihinde çalışma hayatına başlamıştır. %100 yerli sermaye ve “Sıfır risk, sınırsız kazanç” sloganlarını çalışma prensibi edinerek çok kısa bir sürede 100.000’i aşan temsilci sayısıyla inanılmaz bir başarıya imza atmıştır.

2001 yılı sonlarında tekstil sektörünü de gurubuna dahil ederek çorap alanında üretime başlamıştır.Bu alanda da Dünya ekonomisinde söz sahibi olan, Amerika, Rusya, İngiltere, Almanya ve Fransa gibi ülkelere ihracat yapmıştır.2 yıl gibi kısa bir süre sonrasında tekstilin bir çok alanında ve temizlik, kozmetik, gümüş takı gibi onlarca kategori ve binlerce ürün çeşidi ile çalışmalarını LOREMS markası altında toplamıştır. 2010 yılı itibariyle 3 yılda 100.000’i aşan temsilci sayısına ulaşarak Türkiye’nin en büyük marketing organizasyonu olmuştur.

Erol Group her geçen gün kazandığı tecrübe ve bilgi birikimini; yenilikçi, dinamik, profesyonel iş anlayışıyla birleştirerek büyük hedeflere yürümektedir. Doğrudan satış sektöründeki çalışmalarına daha yoğun bir ilgi gösteren Erol Grup, en kısa süre içerisinde Dünya pazarına açılarak Network marketing sektöründe ülkemizin adını uluslararası platformda temsil etmeyi hedeflemektedir.

Dinamik yapının gerektirebileceği her türlü değişime hızlı reaksiyon verebilecek esneklikte çalışmalarını sürdüren EROL GROUP, gerek ulusal gerekse uluslararası gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Yeni eğilimleri ve ihtiyaçları önceden tespit ederek, sürekli kendisini yenileyen şirket, mutlak müşteri memnuniyetini ana ilke edinmiştir.

Size 8 maddede Lorems’i kısaca özetleyeceğiz, bize 3-4 Dakikanızı ayırın lütfen!

1- Lorem’e üye olmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur.Tamanen  sıfır risk, sıfır yatırım ile çalışmaya başlarsınız!

2- Lorems temsilcisi olduğunuzda heryere götürebileceğiniz bir mağazanız olur. Giyim,temizlik,kozmetik, Küçük ev aletleri, Gıda takviyeleri, Oyuncak, Takı-Aksesuar gibi onlarca kategoriden binlerce ürünü toptan fiyatına alarak hem kendi ihtiyaçlarınızı ucuza getirebilir, hemde bu ürünleri satarak ciddi kazançlar elde edersiniz.

3- Ürün satışlarınızdan %20 ile %40 arasında satış karı elde edersiniz. Aylık kampanyalarla bu kar marjınız %100’e kadar çıkar. Bununla beraber bir ekibiniz olduğunda geliriniz aylık 1000 TL, 3000TL veya 5.000TL gibi rakamlara ulaşabilir.

4- Lorems size tamamen risksiz bir çalışma sistemi sunar. Sadece sattığınız ürünün siparişini verirsiniz, elinizde ürün kalma veya stoklama riskiniz olmaz, satamadığınız yada beğenilmeyen ürünü iade edebilirsiniz.

5- Her kesime hitap eden 3.000 çeşit ürünü olan bir seyyar mağazanız olur.
Ne fatura kesmeyle ne stok tutmayla nede eleman çalıştırmayla            uğraşırsınız. Sadece satarsınız ve toptan temsilci fiyatıyla alıp    kazanırsınız. Bu işi yapabilecek 3-5 arkaşınıza bunu tavsiye ettiğinizde  ekibiniz olur ve onlarında satışlarından sürekli bir gelire kavuşursunuz.

6- 6 Yıldır bu işi yapan, %100 yerli sermaye ile kurulmuş, alanında bir ilki  gerçekleştirmiş, 100.000 kişinin üzende temsilci kaydına ulaşmış ve  sektöründeki en büyük Türk firması ile çalışırsınız.

7- Neden olmasın? ben bunu tabiki yapabilirim diyorsanız, siteyi daha detaylı  incelemenizi öneririz. Detaylı incelediğinizde, şirketimiz hakkında daha  detaylı bilgiye , sık sorulan sorulara, online kataloğumuza, tanıtım  videolarımıza ve basında çıkan haberlerimize ulaşabilirsiniz.

8- Bize 8 dakikanızı daha ayırırsanız, Perihan SAVAŞ’ın sunumu ile Lorems’in nasıl bir iş olduğunu izleyebilirsiniz. Belki hayatınızı değiştirecek fırsat şu anda tam karşınızda.. Bize kalırsa sadece 8 dakikanızı daha ayırın ve aşağıdaki sunumumuzu izleyin.. ( firmanın web sitesinden izleyebilirsiniz )

 
Bir önceki yazımız olan Hedef Network başlıklı makalemizde hedef network, hedef network’un kurumsal yapısı ve hedef network’un ürün ve hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.
 
( Bu bilgiler şirketin resmi web sitesinden alınarak bireyleri bilgilendirmek amacı ile paylaşılmaktadır. Kurum ile hiç bir resmi bağlantımız bulunmamaktadır. Şirketlerin isteği doğrultusunda bilgiler sayfamızdan kaldırılabilir. )

Bir Cevap Yazın

Network Marketing Kripto Para