Templates by BIGtheme NET
Anasayfa / Genel / Hedef Network

Hedef Network

Şirket Adı: Hedef Network

Şirket Ürün/Hizmet Alanı: İnternet bilişim ( web site, yazılım, multimedya vb) ve Eğitim

Şirket Temsilci Olma Şartları: Sunmuş olduğu ürün veya hizmetlerden herhangi birisini satın alarak sistemde aktif temsilci olma hakkını elde edersiniz. Hizmet olarak web sitesi paketi ve online eğitim paketi satılmakta. Adaylara şuan için sunulan web site paketlerinin ( domain + sınırsız hosting + sektöre özel yazılım ) fiyatı ortalama olarak 300 TL. Piyasa şartlarına göre çok uygun bir fiyat sunuluyor. Online eğitim paketi ise ortalama 200 TL.

Şirket Resmi Web Sitesi: www.hedefnetwork.com.tr

Kurulum Merkezi: İstanbul / Türkiye

HEDEF YAZILIM GELISTIRME VE DANISMANLIK LTD ŞTİ. 

Adres : Istiklal Mah. Mithatpaşa Cad. No: 18 / 16  ÜMRANİYE / İSTANBUL

Tel : 0216 606 1006

E-Mail : info@hedefnetwork.com.tr

Çalışma Saatleri: Pazartesi – Cumartesi 09:00 – 18:00

Şirketin Sunmuş Olduğu Bilgiler:
%100 yerli sermayeden oluşan Hedef Network, İnternet ve Eğitim sektöründeki on beş yılı aşkın faaliyetler sonrasında, geliştirerek sunduğu, kendine özgün sistemi ve markası ile Türkiye pazarına ilk adımı attı. Kısa süre içerisinde Dünya pazarına açılarak ‘Network marketing; Ağ pazarlama’ sektöründe ülkemizin adını uluslararası platforma taşımayı Hedeflemektedir.

İnternet sahasından faydalanabilmek için bireylerin ve kurumların ‘web sitesine’ sahip olmaları gerekliliği bilinci ile sektörde yerimizi aldık.

Bütün istatistikler gösteriyor ki 21. yüzyılın en hızlı büyüyen sektörü; İnternet. Bu kadar hızlı büyümesini sağlayan önemli etken ise ‘inovasyon’a açık olması yani ‘yeni ve değişik’ uygulamaların zaman mekân fark etmeksizin dünyaya duyurulabilmesi. Sektör sessiz ve hızlı gelişiyor. Başlangıç yapan, internet bilişim firmaları dünyanın en çok kazanan/kazandıran firmaları arasına girmişlerdir.

Hedef Network’un sunmuş olduğu avantajlar:

 • Zaman ve mekân özgürlüğü vardır.
 • Başlangıç yatırımı çok düşüktür.
 • Ürünler iade ve tatmin garantilidir.
 • Belirli saatlerde ve belirli bölgelerde çalışma kısıtlaması yoktur.
 • Kazanç sınırlaması yoktur.
 • İster yarım gün ister tam gün çalışılabilir.
 • Sosyal çevre ve sosyal faaliyetler için benzeri olmayan bir iş modelidir.
 • Kazancınızı miras olarak bırakabilirsiniz.
 • İstediğiniz zaman işi bırakabilirsiniz.
 • Sistem çatısı altında olan herkes eşit haklara sahiptir.
 • Ailenize daha çok zaman ayırabilirsiniz.
 • Bireysel ve kişisel gelişimin merkezidir.
 • Patron gibi size sürekli emir veren birisi asla yoktur.
 • Kendi işinizin patronu olmuş olursunuz.
 • İnsanlara maddî ve manevî yardım etmenin duygusunu her zaman yaşarsınız.
 • Ekip ruhu ile hareket etmenin hazzı vardır.

3 yorum

 1. Hedef Network ile yaklaşık 3 ay önce tanıştım. 21. yüzyılın en iyi iş modeli olan network marketing sistemde 21. yüzyılın en güzel ürünü olan web sitesini satmak çok keyif verici. Bize bu fırsatı ve güzelliği sunan Hedef Network ailesine çok teşekkür ediyorum. Sizlerde çok keyif verici bir fırsatı değerlendirmek istiyorsanız bizimle tanışmak sizin için bir fırsat olabilir. Sadece bir fırsat, değerlendirmek veya değerlendirmemek yine sizin tercihiniz..!

  • Meryem Nur Salgın

   Ülkemizde internet gibi devasa sektöre yönelik projelerin olmasi çok güzel. Gençlerimizi kendi ideolojik fikirleri uğruna zehirleyen yabancı firmalara ve o firmalarda çalışan distributorlere artık dur demek lazım. Yerli firma olan Hedef Network firmasına ve temsilcilerine başarılar diliyorum. Yalnız kazanç planı hakkında detaylı bilgiye ulaşamadım, ulaşılabilir olması araştırma yapanlara daha güzel karşılaştırma imkanı sağlar.

 2. Hedef Network ailesine katıldığım için çok mutluyum ve çok şanslıyım. Çünkü hayalimde ki projem olan girişimci kulübünü hedef network aracılığı ile faaliyete geçirdim. Beklediğimden çok daha fazlasını buldum ve herkesinde bulacağına eminim. İnanıyorum ki hedef network ile hayallerimiz bize çok daha yakın. Özellikle ben gibi üniversite okuyan genç girişimci öğrenciler için harika bir sistem. Aile içerisinde mükemmel destek ve yardım hizmeti var bunu da söylemeden geçemeyeceğim 🙂 Sizlerde geç kalmayın bu aileye katılın ve bizimle hayatınızı daha kaliteli yaşayın. Hedefi Olanlar Durdurulamaz

Bir Cevap Yazın

Network Marketing Kripto Para