Templates by BIGtheme NET
Anasayfa / Araştırma / Google’da Network Marketing İstatistikleri!

Google’da Network Marketing İstatistikleri!

Dünyanın en büyük arama motoru “Google” da uzun zamandır istatistiksel araştırmalar yapıyorum. Bu araştırmalarım sonucunda en şaşırtıcı sonuçlar ise ülkemizden çıkmakta. Aşağıda ki grafiksel istatistiklerin sonuçları, Dünya da ve Türkiye de “network marketing” sektörünün gelişimini göstermekte.

1- Google de “network marketing” kelimesini arama yapan ülke istatistikleri. Türkiye ilk 10 arasında yer almıyor! Yüzdelik payı ise 31’lerde. Sormamız gerekmez mi: Türkiye şuan bu sektörün neresinde?

( Resmin tam boyutu için üzerine tıkla )

2- Google de “network marketing” kelimesini arama yapan Dünya şehir istatistikleri. Dünya’nın en yaşanabilir şehri İstanbul’umuz 3. sırada. Sevindirici sonuç! Dikkatimizi çeken bir şey de; zirvede hatta ikinci sırada bile Hindistan şehirleri yer almakta. 

( Resmin tam boyutu için üzerine tıkla )

3- Google de “network marketing” kelimesini arama yapan  Türkiye şehir istatistikleri. İstanbul zirvede ve ardından Bursa takip etmekte.

( Resmin tam boyutu için üzerine tıkla )

4- Şimdi size en şaşırtıcı istatistiksel bilgileri sunacağım: Türkiye’de “network marketing” sektörü ile alakalı olan diğer aramaların analizi. Şaşırdım çünkü yasal olmayan veya yasal görünümlü bir piramit sistem ne kadar çok aranmış! Halkımız o kadar çok merak etmiş ki 3. sıralamada yer almakta hatta ilk 10 içerisinde 6 dereceyi almış! Bu sonuca bakınca: Helal olsun bee abi binlerce doları ödeme yaparak dolandırılmak güzelmiş demek ki!!

Şunu anlamak mümkün değil: Bu ülkede para üzerinden para kazandıran, yasal olmayan veya yasal görünümlü piramit sistemler ne kadar çok prim yapıyor. 

( Resmin tam boyutu için üzerine tıkla )

Bu sonuçlara bakarak şunu belirtmemiz lazım ki: Dürüst firmaların ve dürüst liderlerin daha çok çalışması lazım çoook. 

Yazar: TNM Yayın Editörü / Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.

Copyright © 2012 TNM’nin Tüm hakları saklıdır.

Bir Cevap Yazın

Network Marketing Kripto Para