Templates by BIGtheme NET
Anasayfa / Genel / Forivia

Forivia

Forivia Firmasını Tanıyalım!

Şirket Ürün/Hizmet Alanı: Tekstil, takı, aksesuar, temizlik ve kozmetik

Şirket Temsilci Olma Şartları: Başlangıç seti olarak gerekli olan ( katalog vb ) dokümanların satın alınması ile temsilci olabiliyorsunuz. Ortlama 5 TL – 50 TL arasında kayıt imkanları sunuluyor.

Şirket Resmi Web Sitesi: www.forivia.com

Kurulum Merkezi: İstanbul / Türkiye

Forivia Dış Ticaret Limited Şirketi

Tekstilkent A 19 Blok No:54 Esenler/İSTANBUL

Telefon : 0212 438 66 68 (Pbx)
Faks : 0212 438 31 66
Web : http://www.forivia.com
E-Posta : iletisim@forivia.com
Çalışma Saatleri : Hafta içi 09:00 – 18:00
Cumartesi 09:00 – 16:00

Şirketin Sunmuş Olduğu Bilgiler:

Tekstil sektöründeki yirmi yılı aşkın üretim faaliyetinden sonra, geliştirdiği ürünleri kendi markası ile Türkiye pazarına sunma amacıyla kurulan FORIVIA, oluşturduğu özgün doğrudan satış iş modeli ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. “Proclin” markası ile nano teknolojik mikrofiber temizlik ürünleri konusunda sektörün öncü kuruluşlarından olan FORIVIA, ürün çeşitliliğini sürekli artırarak müşterilerine üstün kalitede ekonomik ürünler sunmak amacındadır.

Oluşturulan çok katlı doğrudan satış iş modeli sayesinde FORIVIA, ev hanımlarına, öğrencilere, çalışan insanlara ve gelir sağlamak isteyen her bireye kazanç fırsatı sunmaktadır. Türkiye genelinde binlerce FORIVIA Temsilcisi bu sayede kendi işlerini kurarak yüksek gelirlere sahip olurlar.

Kaliteli yaşamın anahtarı, FORIVIA Temsilcisi olmak…

FORIVIA oluşturduğu bu satış modeli ile bireylere daha fazla kazanç imkânı sunmanın yanında, tüketicileri kaliteli ve ekonomik ürünlerle buluşturmaktadır.   FORIVIA ile yapacağınız iş birliği ile temsilciliğinizi değerli ve sürekli bir mesleğe dönüştürebilir, kendi işinizi kurarak kişisel yeteneklerinizi geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda satış temsilcileri sosyal çevrelerini genişleterek yeni insanlarla tanışma ve yeni dostluklar kurma şansını yakalarlar.

FORIVIA Temsilcileri Türkiye’nin her yerinden internet, telefon veya faks ile sipariş verebilmektedirler. Ayrıca İstanbul’da bulunan merkez ofisimizi ziyaret ederek ürünlerimizi yakından görüp, FORIVIA İş Planı hakkında detaylı bilgi alabilirler. FORIVIA, ürünler, satış teknikleri ve iş planı hakkında Türkiye genelinde seminer ve eğitim toplantıları düzenlemektedir. Bu seminerler sayesinde iş planı hakkında detaylı bilgi edinebilir ve daha yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Vizyonumuz;

Kalite odaklı ve tam müşteri memnuniyetini kendine ilke edinerek, oluşturduğu özgün doğrudan satış iş modeliyle Türkiye’nin ve yakın gelecekte ulusal pazarların en önde gelen firmalarından olmak ve bu başarıyı FORIVIA marka kültürüyle devam ettirmek.

Misyonumuz;

• Doğrudan satış iş modeli sayesinde oluşturduğumuz ekonomik değeri ekibiyle paylaşmak ve FORIVIA markasını bir yaşam kültürü haline getirmek

Değerlerimiz ve İş İlkelerimiz

İnsanlara, organizasyonlara ve çevreye karşı dürüst bir yaklaşım ve saygı çerçevesinde olmak, her zaman kurumsal sorumluluğumuzun özünde yer alır.

• FORIVIA iş kültürü, itibarı ve ideallerini yüceltmek
• Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak
• Birlikte büyümenin önemine inanmak
• Değişime ve gelişime açık olmak
• Konusunun en iyisi olmaya dair inançlı ve hevesli olmak
• Üstün iş ahlakı ile dürüst çalışmak
• En önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunu vurgulamak
• Sürekli gelişmek için fon ve kaynak yaratma çabasında olmak

Bir önceki yazımız olan Biobellinda başlıklı makalemizde biobellinda network marketing, biobellinda network’un kurumsal yapısı ve biobellinda’nın ürün ve hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

( Bu bilgiler şirketin resmi web sitesinden alınarak bireyleri bilgilendirmek amacı ile paylaşılmaktadır. Kurum ile hiç bir resmi bağlantımız bulunmamaktadır. Şirketlerin isteği doğrultusunda bilgiler sayfamızdan kaldırılabilir. )

Bir Cevap Yazın

Network Marketing Kripto Para