Templates by BIGtheme NET
Anasayfa / Genel / Dore

Dore

Şirket Adı: Dore, Ülker markasını da bünyesinde barındıran bir Yıldız Holding şirketidir.

Şirket Ürün/Hizmet Alanı: 

  • Kozmetik ve Kişisel Bakım
  • Ev Bakım
  • Aksesuar ve Takı

Şirket Temsilci Olma Şartları: 18 yaşını doldurmuş olan her T.C. vatandaşı başvuru yapabilir. Başvurunuz onaylandıktan sonra, sadece bir kereye mahsus olmak üzere, 10 TL kayıt ücreti alınır. Bu bedel vereceğiniz ilk siparişle birlikte gelen faturaya ilave edilir. Kayıt kampanyaları web sitemizde yayınlanmaktadır.

Şirket Resmi Web Sitesi: www.doreonline.com.tr

Kurulum Merkezi: İstanbul / Türkiye

Dore

Adres: Altunizade Mah. Haluk Türksoy Sok. No:4 Kat:3-4 34662 Üsküdar/İstanbul

Tel: 0 (850) 222 20 20

Şirketin Sunmuş Olduğu Bilgiler

Dore, Ülker markasını da bünyesinde barındıran bir Yıldız Holding şirketidir. Merkezi İstanbul’dadır ve %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir Türk firmasıdır. Makyajdan cilt bakımına, mutfak ürünlerinden evinizin tüm ihtiyaçlarına kadar pek çok farklı ürünü bulabileceğiniz Dore kataloğunda ailenizdeki herkese göre uygun ürünler bulunur.

Dore, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve yüksek hizmet kalitesi anlayışıyla, makyajdan cilt bakımına, fonksiyonel ev gereçlerinden mutfak ürünlerine, evinizin ve aile fertlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak pek çok farklı ürünü tek bir katalogta toplayarak size sunar.

Cazip fırsatların ve akıllı alışverişin yeni adresi olan Dore dünyasında, hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren ürün ve hizmetlerle daha iyi bir yaşam sizleri bekliyor!

Dore’de, ürünlerimizi seçerken sizin ve ailenizin “işte tam aradığım ürün” diyebilmeniz için ince eleyip sık dokuduk.

Kataloglarımızda kendiniz, eşiniz, çocuklarınız ve aile büyükleriniz için kişisel bakımdan, mutfağınıza ve evinizin ihtiyaçlarına kadar pek çok heyecan verici ürünü bulabileceksiniz. Kaliteli ürünlere uygun fiyattan istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman kolayca sahip olacağınız Dore dünyasında size özel ayrıcalıkları ve avantajları keşfedeceksiniz.

 

Bir önceki yazımız olan FORIVIA başlıklı makalemizde forivia, forivia network’un kurumsal yapısı ve FORIVIA ürün ve hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.
 
( Bu bilgiler şirketin resmi web sitesinden alınarak bireyleri bilgilendirmek amacı ile paylaşılmaktadır. Kurum ile hiç bir resmi bağlantımız bulunmamaktadır. Şirketlerin isteği doğrultusunda bilgiler sayfamızdan kaldırılabilir. )

Bir Cevap Yazın

Network Marketing Kripto Para