Templates by BIGtheme NET
Anasayfa / Genel / Biobellinda

Biobellinda

Biobellinda Marketing Organizasyon’u Tanıyalım

Şirket Ürün/Hizmet Alanı: Temizlik ürünleri, Kişisel bakım ürünleri ve bu kategorilere yakın ek ürünler

Şirket Temsilci Olma Şartları: 50 TL  – 100 TL aralığında olan standart bir temsilci kayıt paketi mevcut.  Belirli zaman aralıklarında adaylar için avantajlı üyelik kampanyaları da sunulmaktadır.

Şirket Resmi Web Sitesi: www.biobellinda.com.tr

Kurulum Merkezi: İstanbul / Türkiye

BİOBELLİNDA KOZMETİK VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA A.Ş.

Örnek Mahallesi 35. Cadde No:31 Ataşehir / İstanbul / TÜRKİYE

Telefon: +90 216 324 5 999 (Pbx) – Fax: +90 216 472 12 62

E-Mail: iletisim@biobellinda.com.tr

Şirketin Sunmuş Olduğu Bilgiler:

Tarihçemiz: BİOBELLİNDA KOZMETİK VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA A.Ş. Süheyla & Hüseyin KULLEMCİ tarafından kurulmuş olan bir aile şirketidir. Şirketimiz 2005 yılı itibari ile üretim ve satış politikasını network marketing üzerine inşa etmiş ve Biobellinda® markasını kurmuştur. Böylelikle ülke ekonomisi ve tüketici lehine ilk adımlarını atmıştır. Biobellinda® markası insan ve çevre sağlığına verilen zararı en aza indirerek doğal ve konsantre ürünler üretmektedir.

Doğrudan satış sistemi ile üretici lehine işleyen ağı tüketici lehine çeviren ve kazandır-kazan temeline dayanan bir uygulamadır.

Gerçek temizlik doğayı kirletmeyen temizliktir. . .

Hedeflerimiz: BİOBELLİNDA KOZMETİK VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ PAZARLAMA A.Ş. profesyonel ekibi ile Dünya standartlarındaki ürün çeşitlerini modern tesislerinde, çevre ve insan sağlığını ön planda tutarak üretmeyi hedeflemiştir. Bunun yanı sıra kalite yönetim sistemini sürekli geliştirmeyi ve satış sonrası hizmet devamlılığı ile azami müşteri memnuniyeti devamlılığını sağlamayı amaç edinmiştir. Bu düşünceler doğrultusunda farklı ürün grupları ve çeşitleri oluşturarak satış sistemini desteklemektedir. Hedeflerimiz tamamen yerli bir üretim olan Biobellinda® markasını çok katlı pazarlama sistemi ile sadece ülkemizde değil tüm Dünya da aranan ve tanınan bir marka olması yönündedir. Kısaca içinde bulunduğumuz sektörde her ürünümüz için çevreye duyarlı olabilmek ve değişen Dünya’ya gelişen bir temizlik anlayışı eklemektir. Bu süreç içerisinde devam etmekte olan AR-GE ekibimiz ile Temizlik,Kozmetik ve Kişisel Bakım Ürünlerinde de ürün yelpazemizi genişletmek üzere yapmış olduğumuz çalışmalar  devam etmekte olup, üretim tesisimizde üretilerek bünyemize dahil edilmektedir.

Belgelerimiz: 

Ürünlerimiz klor ve fosfat içermediği için insan sağlığına ve çevre kirliliğine yol açmaz. MİKRO DİNAMİK  yapısını İSO kalite belgeleri  ile ispatlamaktadır.

İSO   9001 – aldığınız ürünün kaliteli olduğunu ifade eder,

İSO  14001 – aldığınız ürünün insan sağlığına ve çevre kirliliğe yol açmadığını ifade eder,

OHSAS  18001 – üretim aşamasında çalışan insanların sağlıklı ve güvenli çalıştıklarını ifade eder.

ECOCERT  SERTİFİKASI – ürünün insan bedenine uyumlu %100 çevreye duyarlı olduğunu ifade eder.

ECOCERT Organik sertifikası  uluslararası sertifikasyon firmaları tarafından tarım alanlarında periyodik ve sıkı denetimler yapılarak verilmektedir

DİNAMİK YAPI ADİL PAYLAŞIMI AVRUPA’DA İNŞAA EDİYORUZ…!

ALMANYA ÜYELİK KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR..! KAYITLAR İÇİN MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZİ ARAYABİLİR YA DA  www.biobellinda.de ADRESİNDEN BAŞVURULARINIZI GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

Bir önceki yazımız olan Lorems başlıklı makalemizde lorems network, lorems network’un kurumsal yapısı ve lorems’in ürün ve hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

 
( Bu bilgiler şirketin resmi web sitesinden alınarak bireyleri bilgilendirmek amacı ile paylaşılmaktadır. Kurum ile hiç bir resmi bağlantımız bulunmamaktadır. Şirketlerin isteği doğrultusunda bilgiler sayfamızdan kaldırılabilir. )

Bir Cevap Yazın

Network Marketing Kripto Para