Templates by BIGtheme NET
Anasayfa / Eğitim / Ali Dinler’den Network Marketing

Ali Dinler’den Network Marketing

Evden çalışarak kuracağınız kendi işinizle neler yapabileceğinizi hayal bile edemezsiniz!

Klasik işlerdeki en büyük problem, siz işi bıraktığınızda, geliriniz de sizi bırakır. Eğer gerçekten varlıklı olmak istiyorsanız, bu “para için zamanını ver” girdabından kurtulmalısınız. Dünyanın tüm varlıklı insanları biliyor ki, bunun için sürekli ve katlanan bir geliriniz olmalı.

Sürekli gelir, bir şeyi BİR KERE YAPIP, aylarca hatta yıllarca elde edilen gelirdir. Aynı bir şarkıcının iyi bir şarkı yapması, daha sonra her söylendiğinde para kazanması gibi.

Katlanan gelir de, sadece sizin emeğinize bağlı olmayan, başkalarının çalışmalarından da kazanacağınız gelirdir. Bunu iş adamları ve fabrikatörler çok iyi bilirler. Kendi emeklerinin yanında, başkalarını da çalıştırırlar. Böylece katlanan bir gelire sahip olurlar.

Network Marketing’de siz de benzer gelirlere sahip olabilirsiniz. Tabii ki bir farkla:

Buradaki kazancınız kaç kişiyle çalıştığınızdan çok, kaç kişiyi başarıya ulaştırabildiniz, yani kaç kişiye para kazandırabildiğinizle orantılı olacak.

Harika değil mi!!!Krizden Çıkışta Network Marketing’in Önemi! (1. Bölüm)Krizden Çıkışta Network Marketing’in Önemi! (2. Bölüm)


Krizden Çıkışta Network Marketing’in Önemi! (3. Bölüm)

Bir Cevap Yazın

Network Marketing Kripto Para