Templates by BIGtheme NET
Anasayfa / Şirket / Hedef Network Türkiye’de İlk Sekiz Ayda Neler Yaptı ?

Hedef Network Türkiye’de İlk Sekiz Ayda Neler Yaptı ?

Hedef Network şirketi %100 yerli bir sermaye olarak kurulan, ilk defa Türkiye’de bu kadar başarı yakalamış ve network marketing sektörüne ciddi manada farklı bir bakış açısı kazandırmış bir şirket. Ülkemizde daha çok sahip çıkmamız gereken bir şirket olduğu halde bazı gruplar tarafından ‘hedef network şirketi dolandırıcı, hedef network şirketi yakında batacak‘ gibi insanları yanlış düşüncelere teşvik edecek nitelikte karalamalar yapılmış olması üzücü bir hadise olsa da, şirket kararlı ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor.

Şimdi Hep Birlikte Hedef Network Şirketinin Kurucu Üyesi Abdulkadir Biber‘den, Şirketin Sekiz Aylık Büyüme İstatistiklerini ve Çalışma Özetini Dinleyelim.

Şirket kurucu üyesi Abdulkadir Biber bizlere bu videoda aynı zamanda, ‘Network marketing şirketinin güvenilir olup olmadığını nasıl anlayabiliriz, nelere dikkat etmek lazım’ konusunda da detaylı bilgi sunumu gerçekleştiriyor.

Hedefi Olanlar Durdurulamaz

Hakkında Turkey Network Marketing

Turkey Network Marketing, yılların birikimi ile elde edilmiş tecrübelerin paylaşıldığı rehber niteliğinde bir hizmet sitesidir. Network marketing alanı ile birlikte kişisel gelişim, başarı, motivasyon, hikaye, internet, teknoloji vb bir çok alanda bilgiye ulaşabilirsiniz. Sektörün içinde veya dışında olunması fark etmeksizin bireylere ve kurumlara doğru bilgiyi doğru zamanda aktarmaya çalışıyoruz. İlginiz için teşekkür eder, başarılar dileriz.

Bir Cevap Yazın

Network Marketing Kripto Para