Templates by BIGtheme NET
Anasayfa / Genel / HDC – Next Generation Data Center

HDC – Next Generation Data Center

Google, Facebook, Twitter, Yahoo, Microsoft, Apple, Samsung, HP, IBM, Dell, Amazon, Sony, Panasonic, Toshiba, LG, Vodafone, Turkcell, Süperonline, Türk Telekom, Arçelik, Vestel, BOSCH, Aselsan, Bimeks, Nortel, LOGO ve Daha Binlercesi…

Bu Dev Markaların Birisinde Yatırım Ortaklığın Olsaydı Nasıl Olurdu ?

Türkiye’den Dünyaya Yeni Nesil Veri Merkezi – HDC ile bu fırsat kapınızı çalıyor!

HDC her zaman lider veri merkezi şirketleri arasında yer almayı hedefleyen, her şartta önceliği müşterisinin memnuniyetine veren, öncü bir teknoloji şirketidir.

Vizyonu; Internet ve Teknoloji Hizmetleri Sunan ve Ülkemizin Dünyadaki Gururu Uluslararası Bir Şirket.

Misyonu; Ürün Ve Hizmet Sunduğumuz Bireylerin Ve Kurumların Hayatlarını Kolaylaştırmak, İhtiyaçlarına En Uygun Çözümleri Sunmak, HEDEF’li Olmanın Ayrıcalıklarını Her An Yaşatmak.

Şirket Değerleri:

  • Gelişmeye açık
  • Öncü ve üretken
  • Bilimsel vizyonu takip
  • Sosyal Sorumluluk bilinci

Alt Yapısı Nasıl ve Neler Yapıyor?
HDC – Hedef Veri Merkezi
, hem kurumsal hem bireysel alanda, büyük ve hızlı bir e-dönüşüm sürecinden geçen Türkiye’nin dijital veri yönetimi ihtiyacını en etkin şekilde karşılamak üzere kuruldu. Hedef Veri Merkezi, kiralanabilir ortak ve özel hizmetlerin yanı sıra, bir çok noktada yedekli fiber erişim altyapısı ve %99.9 erişilebilir data oranına sahip.

HDC sahip olduğu teknik altyapı ile bireysel ve kurumsal veri merkezi hizmetleri (Sunucu Barındırma, Sunucu Kiralama, Cloud Servisleri, Web Hosting, CDN) sunar.

%100 fiziki güvenlik, kesintisiz internet erişimi, enerji ve iklimlendirmedeki en ileri teknolojisi ve deneyimli teknik ekibi ile 7/24 müşterilerine hizmet sunuyor.

HDC’nin sunduğu hizmetler:

  • Sunucu Barındırma (Colocation) ve Donanım Kiralama
  • Sunucu Kiralama (Dedicated Server)
  • Cloud Servisleri
  • Web Hosting, Alan Adı, SSL

HDC Girişimcilik Fırsatı Nedir?

Girişimciler, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de, iş fikirlerini hayata geçirebilmek için gerekli olan finansman kaynaklarına ulaşmakta büyük zorluklar çekmektedirler. Deneyimi, yeterli sermayesi veya teminatı olmayan girişimcilerin, işin başında gerekli olan çekirdek ve başlangıç sermayesini veya işlerini büyütmek için gerekli olan ilave sermayeyi banka kaynaklarını kullanarak geleneksel yollardan sağlamaları pek mümkün olamamaktadır. Dolayısıyla girişimcilerin kazanç elde etmesi bir hayli zor. Özellikle günümüz koşullarında istikrarsız giden ekonomik koşulları düşündüğünüz zaman şartlar hiçte kolay değil.

Biz HEDEF şirketi olarak, yüksek büyüme potansiyeline sahip yeni pazarlar, yeni teknoloji veya ürün, yeni bir üretim şekli veya hizmet biçimi tasarlayan vizyon sahibi girişimciler ağı kurup, yenilikçi projelerimize yatırım fırsatı sunuyoruz.

Hedef Data Center yatırımı ile internet ve bilişim sektörünün büyümesinden sizde payınızı alabilirsiniz.

Ne Kazanabiliriz?

Hedef Data Center Sunucu Hizmetleri Üzerinden Aldığınız Ürün – Hizmete Göre %30 ve %50 Arasında Kazanç Sağlayabilirsiniz. Yatırımınızla Birlikte Bunu Bir İş Fırsatı Olarak Düşünürseniz Bu Kazancınız %75’lere Kadar Çıkmaktadır. Bu Kazanç Fırsatı Diğer Tüm Bilinen Gayrimenkul, Otomotiv, Turizm, Banka Vs. Gibi Yatırım Alanlarından Çok Daha Fazlası Demektir.


Daha Detaylı Bilgi Almak İçin HEDEF DATA CENTER Web Sayfamızda ki Bilgilerden Bizimle İletişim Kurabilirsiniz.

Web Sitesi: www.hedefdatacenter.com
Facebook: www.facebook.com/hedefdc/

Hakkında Turkey Network Marketing

Turkey Network Marketing, yılların birikimi ile elde edilmiş tecrübelerin paylaşıldığı rehber niteliğinde bir hizmet sitesidir. Network marketing alanı ile birlikte kişisel gelişim, başarı, motivasyon, hikaye, internet, teknoloji vb bir çok alanda bilgiye ulaşabilirsiniz. Sektörün içinde veya dışında olunması fark etmeksizin bireylere ve kurumlara doğru bilgiyi doğru zamanda aktarmaya çalışıyoruz. İlginiz için teşekkür eder, başarılar dileriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*

Network Marketing Kripto Para Krypto Gold Capricoin Cryp Trade Capital